як розв'язати рівняння (35.8-x):2.1=1.3


Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.
(35,8-х):2,1=1,3
35,8-х=1,3·2,1
35,8-х=2,73
х=35,8-2,73
х=33,07