Задача на ділення . У кожному з чотирьох малих наметів було по 2 туристи,а у великому наметі

10.Скільки всього туристів було в цих наметах? ділення?

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Давид.

1 )4*2=8          2)10+8=18 ответ 18 монет

Отвечает Кухаренков Вадим.

Может я и неправильно перевела, но получилось так:
В маленькой палатке-по 2 туриста (всего маленьких палаток 4)
В большой палатке-10 туристов
Решение:
1)2*4=8 туристов было в 4-ех маленьких палатках
2)10+8=18 туристов в обеих палатках
Ответ: 18 туристов