Знайдіть апофему правильної трикутної піраміди якщо висота піраміди дорівнює 10 см а висота основи

6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Mamytina Nastya.

Проекция апофемы на основание равна (1/3) высоты основания h, то есть (1/3)h = 6/3 = 2 см.

Тогда апофема равна:

А = √(H² + ((1/3)h)²) = √(10² + 2²) = √104 = 2√26 см.