Задумане число помножили на 4, до добутку додали 18, суму розділили на 3 і отримали число 22. Яке

число задумане?Одне із чисел у 7 разів менше від іншого. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 224.

Ответы на вопрос

Отвечает Берсенев Гена.
22* 3+18:4=12
224:8=28-1 число
224-28=196- 2 число