Від станції одночасно в протилежних напрямках вирушили два поїзди. Швидкість першого 48 км/год, що

становить 2/3 швидкості другого. Яка відстань буде між ними через 5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

48 км/год -швидкість  першого.

Нехай х - швидкість другого.

48=2/3 х

х=72

Відстань, що пройшли поїзди за 5 годин:

5*48+5*72=5*(48+72)=5*120=600

Відповідь: 600 км.