Хлопчик має 3 літри води і 5 дітей випили по 60мл води скільки води залишилося і скільки води вони

випили

Ответы на вопрос

Отвечает Коптева Валерия.
5×60мл = 300(мл)-випили діти
3000-300=2700(мл)-залишилося