Склади та розвяжи задачи . I-16 м.2-на 8 м менше 3-? у 4 рази менше ниж 1,2. разом


Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.
1)16-8=8(м)-2  2)16+8=24(м)-1 и 2   3)24:4=6(м)-3