Зведіть рівняння прямої до рівняння з кутовим коефіціентом. x+7y-3=0 пожалуйста помогите!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
X+7y-3=0
7у = -х +3
у = -1/7 х +3/7
Угловой коэффициент = -1/7