знайди міри кутів чотирикутника, якщо один з них менший від другого і третього та четвертого

відповідно на 20 градусів, 30 і 40???

Ответы на вопрос

Отвечает Стадольников Антон.

Нехай перший кут дорывнюэ х градусів, тоді другий кут дорівнює х+20 градусів, третій х+30 градусів, четвертий х+40 градусів. Сума всіх внутрішніх кутів чотирикутника дорівнює 360 градусів. За умовою задачі складаємо рівняння:

х+х+20+х+30+х+40=360

4х+90=360

4х=360-90

4х=270

х=270:4

х=67.5

х+20=87.5

х+30=97.5

х+40=107.5

відповідь: 67.5 градусів( або 67 градусів 30 мінут), 87.5 градусів (або 87 градусів 30 мінут), 97.5 градусів, 107.5 градусів