Прямокутник із довжиною 4 см і шириною 8 см розділили на квадрати із стороною 1 см склільки

утворилося квадратів

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Анастасия.
4*8=32(см²)- площа прямокутника
1*1=1(см²)- площа одного квадратика
32:1=32 квадратики
Можеш навіть перевірити, накресли прямокутник 4 клітинки на 8 клатинок і поділи його на квадратики по 1 на 1