Периметр трикутника дорівнює 140 см, а його сторони відносяться як 8 : 12 : 15. Знайдіть сторони

трикутника. Дайте будь ласка чітке пояснення, дам 30 БАЛІВ ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Бутерина Ксюша.
Х-1 часть
1 сторона 8х
2 сторона 12х
3 сторона 15х
8х+12х+15х=140
35х=140
х=140:35
х=4
4*8=32см 1 сторона
4*12=48см 2 сторона
4*15=60см 3 сторона