АДАЧА 2. Двоє ганчарів працюють з однаковою продуктивністью.Перший гончар виготовив 8 горщиків а

другий 11 при чому другий гончар працював на 1 год 45 хв більше ніж перший.Скільки часу працював кожен гончар.

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Василий.
1).768-256=512(с.)-разница
2).512:8=64(с.)-в одном ряду
3).768:64=12(р.)-каштанов
4).256:64=4(р.)-берез