Як розподілити в 4 букети 14 жовтих і 14 білих астр так щоб у кожному букеті були квіти обох

кольорів, але кількість квітів кожного кольору не повторювалась

Ответы на вопрос

Отвечает Армейцев Некет.
По 6 10 й 12
1 букет (3 жовтих и 3 бiлих)
2 букет (5 жовтих i 5 бiлих)
3 букет (6 жовтих i 6 бiлих)
1 дiя) жовтих 14-3=11; бiлих 14-3=11
2 дiя) жовтих 11-5=6; бiлих 11-5=6
3 дiя) жовтих 6-6=0; бiлих
Отвечает Валеев Альберт.
По 6 10 й 12
1 букет (3 жовтих и 3 бiлих)
2 букет (5 жовтих i 5 бiлих)
3 букет (6 жовтих i 6 бiлих)
1 дiя) жовтих 14-3=11; бiлих 14-3=11
2 дiя) жовтих 11-5=6; бiлих 11-5=6
3 дiя) жовтих 6-6=0; бiлих 6-6=0