Екі қаланың аракашыктыгы 300км-ден кем болатын. Пойыз бір қаладан шығып , екинши қалаға қарай 3 сағ

жургенде екинши қалаға дейін 45 км қашықтық қалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Малютин Алексей.
(300-45):3=255:3=85 км/час скорость поезда                                                            85*3=255 км прошел поезд за 3 часа                                                                         300-255=45 км осталось проехать