Розвязати задачу склавши числовий вираз Перша дівчинка знайшла 24 гриба,а друга -на 12 більше

грибів Скільки грибів знайшли обое дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Кильметова Элиза.
1. 24+12= 36 знайшла 2 дівчинка
2. 24+36=60 знайшли вдвох
Отвечает Кондратьева Александра.
(24+12)+24=60 (г)
Відповідь: 60 грибів знайшли двое дівчаток