Мама подарувала Тетянці 8 книжок це у 2 рази більше від книжок що їх подарував тато.На скільки

книжок збільшилася біблілтека дівчинки

Ответы на вопрос

Отвечает Коряковская Катерина.
8:2=4(кн.)---подарувала тато
8+4=12(кн.)
Відповідь: бібліотека дівчинки збільшилась на 12 книжок