у магазин привезли картоплю, капусту, и моркву, всього 3267 кг.овочив,капусти 640 кг.,що становить

2/5 усиэи картопли, решта морква, скильки привезли моркви???

Ответы на вопрос

Отвечает Максутов Ислам.

(640 * 5): 2 = 1600 кг - завезли картоплі
3267-640-1600 = 1027 кг - завезли моркви

Отвечает Гречанова Виктория.

зараз можна найти кількість привезеної картоплі:

нехай кількість картоплі х кг, тоді:

х*2/5 = 640

х = 1600 (кг) - картоплі привезено до магазину

 

Тепер можна знайти кількість привезеної моркви:

3267 - 640 - 1600 = 1027 (кг) моркви привезли до магазину