у прямокутному трикутнику висота і бісектриса проведені з вершини прямого кута відповідно

дорівнюють h і l . Визначити площу трикутника. h=0,5, a l=0,7

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Руслан.

У прямокутному трикутнику АВС:

ВМ=0,5 - висота

ВN=0,7 - бісектриса

Трикутник МВN - прямокутний

ВМ/BN=cos <MBN=0,5:0,7=0,7142

<MBN=44°30'

<MBC=45°+44°30' = 89°30'

BM/MC=cos 89°30' = 0,0087

MC=0,5 : 0,0087 = 57,5

<ABM=90°- 89°30' = 30'

AM/BM=sin 30'

AM=BM*sin 30' = 0,5*0,0087 = 0,00435

АС=АМ+МС=57,5+0,00435=57,50435

S=AC*BM : 2

S = 57,50435 * 0,5 : 2 = 57,50435 ≈ 57,5

Відповідь: площа трикутника 57,5