2 клас. Задача . Дівчинка пробігла доріжкою 35 м, і їй ще залишилося біг ти на 15 м більше. Яка

довжина доріжки.

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.
1)35+15=50(м)-залишилося бігти
2)35+50=85(м)-довжина доріжки
Відповідь:85 метрів довжина доріжки