Периметр прямокутника дорівнює 20см. знайдіть довжину прямокутника, якщо вона на 2 см більша за

його ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.
Х-длина
х-2  -ширина

(X+X-2)*2=20
(2X-2)*2=20
4X-4=20
4X=20+4
4X=24
X=24/4
X=6