У господаря на подвір'ї було 6 овець масою 40 кг кожна,2 кози по 32 кг кожна,корова -470 кг і кінь

-580 кг.Яка маса усієї живності?.Запиши розв'язання виразом.

Ответы на вопрос

Отвечает Закатилов Дмитрий.
(6*40)+(2*32)+470+580=1354 кг живой массы
Отвечает Кутырин Максим.
6 * 40 + 2 * 32 + 470 + 580 = 240 + 64 + 470 + 580 = 1354 (кг) - маса усієї живності