Які два числа додали ,якщосума більша від одного з них на 26 ібільша від другого на 9? Знайди цю

суму.

Ответы на вопрос

Отвечает Греков Валера.
Додали 26 і 9, тому що 26+9=35, сума 35
35-9=26, це означає, щосума (25) більша від одного з чисел(9) на 26, і більша від другого (26)  на 9:35-9=26