Знайдіть значення виразу 12*х-7:у якщо х= 1/8 у= 5


Ответы на вопрос

Отвечает Сисак Мар'яна.
12*х-7/у; 12*1/8-7/5=3/2-1,4=1,5-1,4=0,1