У коморi стоять 25 банок з нах 10 банок абрикосового 7 вишневого i 8 персикового скiльки банок

треба взяти навмання щоб серд них обов^язково були а)4 банки вишневого комоту б)5 банок якогось одного виду в)по двi банки кожного виду

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Егор.
1) 25-10=5
2) 7-5=2
3)8 - 5=3
4)7-3=4