Знайдіть значення аргументу,при якому значення функції f(x)=10-2x ровняется 2.????Помогите

пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.
Якщо значення функції дорівнює 2, то це означає, що f(x)  = 2.
Тобто  10 - 2х = 2. Розв'яжемо це рівняння і отримаємо значення аргументу, тобто значення х.
-2х = 2 - 10
-2х = -8
х = -8/(-2)
х = 4.
Відповідь: 4