Арман бір минутта 110сөз оқиды. 1 сағаттың ширек бөлігінде ол қанша сөз оқиды?


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Данил.

Ответ:

1)110×60=6600(сөз)1сағат

2)6600:4=1650(сөз)-ширек бөлігінде