За день туристи подолали 31км. Чотири години вони рухалися зі швидкістю 4км/год, а потім - зі

швидкістю 5км/год. Скільки всього годин були у дорозі туристи?

Ответы на вопрос

Отвечает Замореев Кирилл.
1) 4*4=16 км - они прошли за первые 4 часа; 2)31-16=15 км - им осталось пройти; 3)15:5=3 ч; 4)4+3=7 ч - они были в пути.