знайдіть частку двох чисел, якщо 0.4 від першого числа дорівнює 102.6, а 0.02 від другого -- 0.912


Ответы на вопрос

Отвечает Пророк Оля.
0,4-102,6
1,0-х 
Пропорцией решаем х=102,6 *1:0,4=256,5
0,02 -0,912
1,0- х
Х=0,912*1 :0,02=45,6
256,5:45,6=5,625