Том иДжері розрізають два однакові прямокутники. Том отримав два прямокутники з перимитрами по 40

см ,а Джері-два пямокутники з перимитром 50 см кожний. Визначте,якими були перимтитри початкових прямокутників

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Фёдор.
Мені також це знадобилося. Ламав голову годину до поки не додумався до такого простого розвязування. 

Розв’язання: нехай х і у – сторони початкових прямокутників. Додамо периметри усіх прямокутників 4х + 2у + 2х + 4у = 40+40+50+50

Звівши подібні доданки, маємо 6х+6у= 180, а отже 2х+2у= 60 – шуканий периметр