Накреслити відрізок АД довжиною 72мм.позначити на ньому точкуБ так,щоб довжина відрізка АБ

дорівнювала 1/3 довжини відрізкаАД

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

72/3=24мм відрізок АБ

Отвечает Елизаров Михаил.

На фото  відповідь, але навіщо, я ж робила, все те саме, тільки треба було накреслити відрізок 7см2мм і 2см4мм
1. в)15
2.а)200+8
3. в)208
4. а) 120гривень
5. х-437=362
    х=362+437
    х=799
6. 2м:5=200см:5=40см
   1м-6дм=10дм-6дм=4дм
7.-на фото
8. 1дія    216*3=648
    2дія   443:3=148
    3дія    648-148=500
9. 1) 224:4=56(грн.)-вартість одного мішка борошна;
    2) 56*6=336(грн.)- коштує 6 мішків борошна