Спростіть вираз a-b+(b-c) +1,8 і знайдіть його значення, якщо a=0,2; b= - 0,35; c= =3.


Ответы на вопрос

Отвечает Лиско Егор.

a-b+(b-c) +1,8 =a-b+b-c +1,8 =а-с+1,8    

0,2-3+1,8=-1