Мама купила 3 кг.картопли,2кг. моркви,стильки ж цибули й 1 кг. буряка.Син вiднiс додому 3кг овочiв

.якi овочi вiн мiг вiднести ?

Ответы на вопрос

Отвечает Маратовна Улжан.
Картоплі -3кг
Моркви -2кг

Цибулі - 2кг
Буряку - 1 кг
Син міг віднести:
 картоплю 3кг
  
   або

моркву і буряк 2+1=3(кг)   
   або

цибулю і буряк 2+1=3(кг)