Доведіть, що числа 3 1 _ 8 і 0,32 є взаємо оберненими.


Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Карина.
3 \frac{1}{8}*0.32=\frac{3*8+1}{8}*\frac{32}{100}=
\frac{25}{8}*\frac{32}{100}=\frac{25*4}{8*4}*\frac{32}{100}=
\frac{100}{32}*\frac{32}{100}=1
згідно з означенням дані числа є взаємно оберненими
доведено