Көбейту және бөлу амалымен тура тендік құрастыр:5,3,4,2,1,8,12,15


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарчук Таня.
15÷3=5 8×2=16
12÷3=4 5×4=20
8÷4=2 4×2=8