Пляшка , що може вмiстити 1/3 лiтра, заповнена на 3/4 водою . Скiльки води залишиться у пляшцi

пiсля того , як з ней вилили 200 мл ?

Ответы на вопрос

Отвечает Красько Тарас.

1 л = 1000 мл
1) 1/3 * 3/4 = 1/4 л  = 250 мл
2) 250 - 200 = 50 мл - останется - ОТВЕТ