Ағаштан дайындалған қыры 10 см кубтың массасы 700 г. Осы куб қыры 2 см-ге тең кубтарға

бөлінген.10ballov Ноябрь 27, 2014 Физика Нет комментариев  Загрузка... Ол қыры 2 см-ге тең неше кубқа бөлінді? Қыры 2 см-ге тең бір кубтың массасы неше грамм?

Ответы на вопрос

Отвечает Федич Вася.
10/2=5
5×5×5=125 кубка болинди

125куб-700г
1куб-х

х=700/125=5.6г
ж/бы; кыры 2 см ге тен 125 кубка болинди. Осындай бир кубтын салмагы 5.6 грамм