З двох грядок зібрали 7200кг цибулі.урожай з першої розклали в 5 ящиків.а з другої-у 4 такі самі

ящики.скільки кг цибулі зібрали з кожної грядки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ведров Максим.
1)5+4=9 ящиков собрали всего                                                                          2)7200:9=800 кг лука в одном ящике                                                                 3)800*5=4000 кг лука в 5 ящиках собрали с первой грядки                                 4)800*4=3200 кг лука в 4 ящиках собрали со второй грядки         
Отвечает Петров Эдуард.
5х+4х=7200
9х=7200
х=800
5*800=4000кг зібрали з першої грядки
4*800=3200кг зібрали з другої грядки