З одного поля зібрали 28,96т буряків, а з другого на 12,8т більше.Скільки всього тонн буряків

зібрали з обох полів?

Ответы на вопрос

Отвечает Розуменко Владислав.
28,96+12,8=41,76(т) собрали с другого поля
28,96+41,76=70,72(т) собрали с двух полей.
Ответ: 70,72 тонны.