Теплохід від Херсона до Києва йде 4 доби.а від Києва до Херсона-на1 добу менше .Скільки годин іде

теплохід від ХЕРСОНА ДО КИЄВА?

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинская Дарья.
4-1=3 доби.
3 доби = 24*3=72(год)
72 години теплохід йде від Херсона до Києва.