Довжина відрізка АВ дорівнює 28 см. Точки М і К належать цьому відрізку, причому точка К лежить між

точками М і В, AM = 12 см, ВК = 9 см. Знайдіть довжину відрізка МК.

Ответы на вопрос

Отвечает Кроули Анастасия.
1)12+9=21(см)-сума довжин відрізків AM,BK
2)28-21=7 (см)
Відповідь:7 см довжина відрізка MK.