Розклади на розрядні доданки числа 124;370;461;729;854;903.


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбырай Бейбарыс.
Ми в школі часто таке робим 124=100+20+4   370=300+70   461=400+60+1  729=700+20+9  854=800+50+4   903=900+3