На скількі треба збільшити один із множників добутку 2*2,щоб добуток збільшився на 26?


Ответы на вопрос

Отвечает Петровская София.
2*2=4
(2+х)*2=4+26
4+2х=30
2х=30-4
2х=26
х=13
на 13