Помогите решить задачу.У магазині покупець витратив 100 грн це 4/5 усіх його грошей.Скільки всього

було грошей

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Кристина.
1) 100 : 4 = 25 (грн) - 1/5
2) 25 × 5 = 125 (грн)
Ответ: 125 грн.