Гончар виготовив 27 горщикив и 23 вази.писля випалювання в печи 6 виробив потртскалося.скильки

виробив залишилося писля випалювання?

Ответы на вопрос

Отвечает Семизбаев Ризат.
1)27+23=50(вир.)-виготовив майстер взагалі
2)50-6=44(вир.)
Відповідь-44 вироба залишилось у майстра після обробки в печі