Від однієї пристані в протилежних напрямках вирушили катер і буксир.Швидкість катера дорівнює

27км/год,а буксира - 18 км/год.Яка відстань буде мііж ними через 3 год? Розвяжи задачу двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Бец Арина.
27*3=81 км прошел катер
18*3=54 км прошел буксир
81+54=135 км будет между ними через 3 часа

27+18=45 км/ч
45*3-135 км