У дитячому санаторії Сонечко на полудень видали 420 персиків, а в санаторії зірочка 375 персиків. У

санаторії Сонечко було на 15 дітей більше, ніж у Зірочці, Скільки дітей було в кожному санаторії, якщо всім видали персиків порівну.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

420-375=45(персиков)разницы
45/15=3(персика)-каждому ребёнку
420/3=140-детей в санатории Солнышко
375/3=125-детей в санатории Звёздочка

Отвечает Тамашевич Дана.

1)420-375=45(персиков)разницы

2)45/15=3(персика)-каждому ребёнку

3)420/3=140-детей в санатории Солнышко

4)375/3=125-детей в санатории Звёздочка

Ответ:В санатории Солнышко 140 детей ,а в санатории Звездочка 125.