Мәні 24 ке тең болатын көбейтінділер жаз.олардын мәнлерін табу үшін көбейту кестесіндегі неше

тендікті қолдану керек.Сол тендікт.жаз?

Ответы на вопрос

Отвечает Акура Накизука.
1×24=24
2×12=24
3×8=24
4×6=24
6×4=24
8×3=24
12×2=24
24×1=24