До дитячого садка привезли 84 літри молока.На обід витратили 1/4 частину молока .а решту молока

розлили у бідони по 9 літрів у кожному.Скільки бідонів з молоком вийшло?

Ответы на вопрос

Отвечает Шамиль Ринат.
1)84:4=21(л)-витратили на обід
2)84-21=63(л)
3)63:9=7(б)
Відповідь: вийшло 7 бідонів з молоком
Отвечает Шилков Матвей.
1)84*1/4=21(літр)
2)84-21=63(літра)
3)63/9=7бідонів)