Банкке жылына 15% күрдле өсіммен 400000 он салынды .бəнкке салынған осы ақша 3 жылдан соң неше

теңге болады

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Анна.
100%+15%=115%=1,15 за 1 год
за 2 года (1,15)^2=1.3225
за 3 года(1,15)^3=1.520875
400000×1,520875=608350тг
ответ: 608350 тг