До млина привезли 58 мішків пщениці й 38 мішків жита. Пшениці привезли на 16 ц більше,тніж жита.

Скільки окремо кілограмів жита і пшениці завезено, якщо всі мішки із зерном мали однакову масуНапишыте действия

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Иван.

1)58-38=20 мішків різниця

16 ц=1600 кг.тому

2)1600:20=80 кг важить один мішок

3)58*80=4640 кг пшениці

4)38*80=3040 кг жита

=======================================

Отвечает Виноградов Павел.

1.58-38= 20 міш. - різниця

2.1600: 20=80 кг- вага 1 мішка

3.58* 80=4640 кг- пшениці

4. 38*80=3040 кг- жита